رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: مجرم زندانی که با تشکیل باندی در داخل زندان اقدام به کلاهبرداری از 80 نفر به شیوه کارت به کارت نموده بود شناسایی شد.
 
 به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، صادبر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: پرونده‌ای از شعبه 15بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب تبریز به این پلیس ارجاع و با توجه به اهمیت موضوع حسب دستور به اداره عملیات ویژه ارجاع و از شاکی پرونده به هویت خانم دکتر «ف- ج» در خصوص شکایت وی تحقیق به عمل آید.
 
وی افزود: شاکی بیان داشت شخصی به هویت (س) ضمن تماس تلفنی با اینجانب خود را مدیر عامل شرکت نفت معرفی و اظهار داشت ما می‌خواهیم 30 نفر از کارمندان نسوان برای انجام ویزییت به شما معرفی کنیم و حق ویزیت را از طریق کارت به کارت به حساب واریز خواهیم کرد به اصرار وی بنده را به نزدیک‌ترین عابر بانک کشانده و عملیات گفته شده از سوی نامبرده اقدام و متوجه شدم مبلغ 16 میلیون تومان ازحساب بنده برداشت شده است از متهم شکایت و تقاضای رسیدگی کردم.
 
عباس‌زاده ادامه داد: در این خصوص تمام اقدامات فنی ازسوی اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی انجام و متهمان در استان‌های رشت و البرز شناسایی و اکیپی به منظور دستگیری آنان اعزام شد.
 
این مقام انتظامی افزود: پس از ثبت و صدور پرونده و انجام تشریفات قانونی پرونده از سوی معاون دادستانی دادسرای عمومی و انقلاب کرج به اداره 14 پلیس آگاهی کرج ارجاع و با بررسی متهمان سابقه‌دار مشخص شد متهم اصلی پرونده به هویت «ف- ح» دارای سوابق کیفری بازداشت موقت در زندان قزلحصار کرج که به اتهام کلاهبرداری‌های متعدد و به اتهام خرید و فروش موادمخدر از نوع شیشه به وزن 700/1 گرم محکوم به اعدام شده است.
 
عباس‌زاده در ادامه گفت: با اخذ مجوز قضایی از شعبه 11 دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب کرج متهم موصوف از زندان قزلحصار تحویل و در حضور قاضی شعبه 11دادیاری از وی در خصوص اتهام وارده و سایر بزه‌های ارتکابی تحقیق که صراحتا علاوه براینکه به بزه انتسابی معترف به سایر پرونده های مسبوق به سابقه این یگان نیز اعتراف واظهار داشت بنده با استفاده از گوشی‌های پیشرفته مدل بالا که از ماموران زندان خریداری و وارد سایت نظام پزشکی استان آذربایجان‌شرقی شده و آدرس و مشخصات آنها را استخراج و با معرفی خود به عنوان مدیر شرکت نفت و یا به عناوین مختلف و اغفال شکات با شگرد موصوف و کشاندن آنها به پای دستگاه خودپرداز اقدام به کلاهبرداری ازمردم درسطح کشور کرده‌ام.
 
وی ادامه داد: متهم در ادامه اعترافات خود بیان کرد که با همدستی سایر مجرمان در زندان قزلحصار به نام‌های «ح- ح»، «د- الف»، «ح- ق»، «ت-غ» و «ح- ب» با عناوین (سرهنگ یا سرگرد ناجا ـ برنده شدن در طرح‌های مختلف همراه اول ) اقدام به کلاهبرداری به مبلغ 100  میلیارد ریال کرده و پس از تخلیه حساب وجوه کلاهبرداری شده از طریق اشخاصی به هویت‌های «غ- ن»، «الف- ج» و «ق- م» که در بیرون از زندان به سر می‌برند به صورت گسترده و کاملا سازمان یافته برداشت وجه نقد صورت می‌گرفت.
 
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی افزود: پس از اتمام تحقیقات پرونده در معیت متهم مذکور به نظر مقام قضایی ارسال با تشدید قرار مناسب روانه زندان قزل حصار شد.

تاريخ : | | نویسنده : najico |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.