دختر امیر قلعه نویی در برابر مجری استقلالی تلویزیون! +عکس

مژده لواسانی مجری برنامه «عصر خانواده» شبکه دوم تلویزیون که علاقه ای دیرینه به رنگ آبی و تیم استقلال دارد در یک اقدام جالب توجه در برابر دختر سرمربی تیم محبوبش قرار گرفته و با او به گپ و گفت پرداخته است.

دختر امیر قلعه نویی,عکس دختر امیر قلعه نویی

مژده لواسانی مجری برنامه «عصر خانواده» شبکه دوم تلویزیون که علاقه ای دیرینه به رنگ آبی و تیم استقلال دارد در یک اقدام جالب توجه در برابر دختر سرمربی تیم محبوبش قرار گرفته و با او به گپ و گفت پرداخته است.
لواسانی در این گفتگو که با همکاری مجله «همشهری جوان» انجام شده پرسشهایی را درباره ارتباط امیر قلعه نویی با اعضای خانواده اش و به خصوص دخترش خاتون مطرح کرده است و از جمله درباره نظرات قلعه نویی پیرامون پوشش ظاهری دخترش پرسیده است. خاتون قلعه نویی در این باره می گوید:«در 99 درصد موارد به عقیده پدرم احترام می گذارم. مثلا روی پوشیدن یک مانتو بابا می گوید خاتون این مانتو را عوض کن، مناسب نیست. من هم احترام می گذارم. بابا به خاطر شهرتی که دارد زیر ذره بین است. مخصوصا وقتی که خانوادگی بیرون می رویم من احترام می گذارم.»
عکس: فرشاد عباسی/همشهری جوان
مژده لواسانی مجری نکته سنج تلویزیون در بخشی از گفتگویش هم درباره حساسیت ژنرال آبیها درباره وضعیت درسی دو فرزندش خاتون و محمدهوتن پرسیده است. خاتون در این باره هم می گوید:«بابا خیلی روی درس خواندن ما حساس است. البته هوتن برادرم که خیلی وقت است راهش را جدا کرده و تمرکزش را گذاشته روی فوتبال...ولی وای به حال من. بابا خیلی بحث تحصیلی مرا دنبال می کند. معمولا روزهای اول هر ترم می پرسد که چه روزهایی کلاس دارم. مثلا یک روزهایی شده که نمیخواهم بروم دانشگاه بابا صبح می خواهد از خانه بیرون برود سوال می کند تو که دوشنبه صبح کلاس داشتی پس چرا نمیری؟!».../inn.ir

 تاريخ : | | نویسنده : najico |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.