349508-231388.jpg

عصرایران- روزنامه اسراییلی ها آرتص روز گذشته (22 سپتامبر) ادعای یکی از مقامات اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی را منتشر نمود.

"یوسی بایدتز" رییس بخش تحقیقات اطلاعاتی ارتش اسراییل با تکرار ادعاهای همیشگی این رژیم مبنی بر خطرناک بودن فعالیت های هسته ای ایران تحریم ها و نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی را بر فعالیت های هسته ای ایران ناکافی دانسته و افزود:"ایران در حال توسعه تکنولوژی غنی سازی اورانیوم است و فاصله بسیار کمی با تولید اولین بمب اتمی خود دارد".

بایدتز در ادامه با ادعای نصب و راه اندازی یک مرکز مخفی غنی سازی اورانیوم در کاشان گفت: ایران در حال نصب و راه اندازی یک مرکز غنی سازی اورانیوم در کاشان است و از ابتدای سال تا کنون بیش از 4000 سانتریفیوژ نصب کرده است که این تعداد سانتریفیوژ هر ساعت 60 گرم گازUF6 تولید می کند و این گاز فرآورده ای است که برای تولید بمب اتم نیز کاربرد دارد".

این مقام اطلاعاتی اسراییلی در ادامه ادعاهای خود افزود: ایران در حال حاضر 480 کیلوگرم اورانیوم زیر 5% غنی سازی کرده است که این مقدار بیش از 60% میزان مورد نیاز برای تولید یک بمب اتمی است .ما معتقدیم که زمان تا رسیدن ایران به نقطه برگشت ناپذیر در فعالیت های هسته ای اش به سرعت در حال طی شدن است".

این مقام نظامی اسراییل در ادامه ادعاهای خود با بی فایده خواندن فشارها و تحریم های بین المللی علیه فعالیت های هسته ای ایران ، اقبال ایران به رویکرد مذاکره و دیپلماسی را تنها برای "خرید وقت"از سوی ایران دانست و افزود: تحریم ها تاثیر چندانی بر فعالیت های هسته ای ایران نداشته است و نتوانسته است فشار موثری باشد تا تهران دست از فعالیت های هسته ای مشکوک خود بردارد".

اسراییلی ها بیش از 15 سال است که می گویند ایران فاصله چندانی با تولید بمب اتم ندارد.این در حالی است که اسراییل خود نه تنها معاهده منع تکثیر سلاح های هسته ای را امضا نکرده است بلکه برآوردها حاکی است که این رژیم بیش از 300 کلاهک هسته ای در اختیار دارد.

در این حال روزنامه ها آرتص روز گذشته ادعاهای"موشه یعالون"رییس سابق ستاد ارتش اسراییل را درباره فعالیت های هسته ای ایران منتشر کرد.

این روزنامه به نقل از یعالون نوشت که اسراییل برای متوقف ساختن تهدید هسته ای ایران چاره ای جز حمله نظامی به ایران ندارد.

یعالون در ادامه اظهارات بی پایه خود با مقایسه ایران با آلمان نازی و شخص احمدی نژاد با هیتلر تلویحا از آنچه که "عدم تحرک مناسب غرب در برابر تهدید ایران "خواند، انتقاد کرد.
تاريخ : | | نویسنده : najico |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.